Pouťové veselí 11.-12.7.2020

Letošní pouťové veselí bylo opět ovlivněno vrtkavým počasím. I přes dešťové přeháňky si především děti užívaly veselé chvilky na pouťových atrakcích, které ovšem už nebyly tak radostné pro peněženky rodičů.

Vydatný déšť od milého sobotního rána doprovázel účastníky XX. ročníku turnaje v malé kopané, při kterém se utkalo 8 týmů. Ani chladné a deštivé počasí neodradilo silné povzbuzování diváků, za jejichž aplausu vyhrálo družstvo fotbalových borců D.C. BIKE  z Dolní Cerekve. Na krásném druhém místě se umístil tým SPARTAKUS a tým SLUNÍČKA obsadil třetí místo. Družstva KRÁLOVSKÁ DRUŽINA, ZLAŤÁCI, CEJLE B, DVORCE A FC DOLNÍ CEREKEV se sice umístila pod čarou vítězů, ale bojovali naplno do poslední chvíle a to, že nedostali medaili neubralo na jejich dobré a sportovní náladě.

Ve večerních hodinách se déšť umoudřil a pod širým nebem plným hvězd nám kapela ROCK BAND zahrála spoustu známých písní. Krásnému, zvučnému hlasu zpěvačky neodolal žádný tanečník ani tanečnice a za chladného počasí se zvuky hudby linuly až do druhé hodiny ranní. Za náročnou přípravu sobotního dne děkujeme všem organizátorům, především panu Danielu Batrlovi, Břetislavu Kociánovi, Tomášovi Batrlovi, Petru Jelínkovi a Janu Zlatuškovi.

V neděli nás už probudilo sluníčko a pouťové veselí se roztočilo na plné obrátky. V odpoledních hodinách jsme se tradičně zúčastnili pouťové mše svaté s panem farářem Romanem Strossou a zbytek dne strávili nejen děti na kolotočích a střelnici.