Roubenka U Zvoničky

Roubenka U Zvoničky

Nová stylová roubenka (kolaudace červen 2020) je vzdálena 8 km od Jihlavy v CHKO Cejle-Hutě. Okolí chalupy nabízí krásnou přírodu, louky a pastviny. Ideální místo pro odpočinek a načerpání nové energie. Milovníci houbaření si přijdou na své v okolních lesích. Pro hosty je připravena krytá pergola s grilem a posezením. Hostům je k dispozici kompletně vybavená chalupa s třemi ložnicemi. Pro nejmenší je k dispozici dětská postýlka. V kuchyni hosté naleznou veškeré nádobí, horkovzdušnou i mikrovlnou troubu a indukční varnou desku.Chlupa se nachází v části přírodního parku Čeřínek, který je významným turistickým místem jihlavska. Po červené turistické značce, které prochází těsně okolo penzionu dojdete po cca 1,5 km na vrchol Čeřínku (761 m. n. m. ) Zde se nalézají dvě restaurace a lyžařský vlek.

Podrobnosti

 • Hosté: 13
 • Typ postele: jednolůžkové i dvoulůžkové

Cena začína na: 16,000 za 2 noci

Dostupnost

Rezervační formulář

Povinná pole jsou označena *Rezervujte si z 1 dostupného ubytování.

Roubenka U Zvoničky je ve vybraném období dostupná.

9 Hodnocení

Hodnocení 4.97 z 5 na základě 9 hodnocení
Napsat hodnocení
Hodnocení 4.89 z 5 na základě 9 hodnocení Lokalita
Hodnocení 5 z 5 na základě 9 hodnocení Pohodlí
Hodnocení 5 z 5 na základě 9 hodnocení Proces rezervace
Hodnocení 5 z 5 na základě 9 hodnocení Vybavení

Ohodnoťte ubytování

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny * 1. Ohodnotil/a 5 z 5 hvězd.

  Moc děkujeme za možnost opravdu krásného a nadstandartního ubytování. Chaloupka čistá, skv… Více 2. Ohodnotil/a 5 z 5 hvězd.

  Roubenka u Zvoničky je prostorná, skvěle vybavená uvnitř i venku včetně moderních vymoženo… Více 3. Ohodnotil/a 5 z 5 hvězd.

  Na Roubence u Zvoničky jsme strávili přenádherné Vánoce 2021 s rodinkou, Roubenka nám přír… Více 4. Ohodnotil/a 4.75 z 5 hvězd.

  Z roubenky jsme byii neskutečně nadšeni. Je málo takových chalup, které mají tak skvělou v… Více 5. Ohodnotil/a 5 z 5 hvězd.

  Nelze nic vytknout. Jediný problém je příjezdová cesta, která ovšem s majitelem roubenky n… Více 6. Ohodnotil/a 5 z 5 hvězd.

  Roubenka je velmi prostorná, nadstandardně vybavená. Majitel myslel na všechno, co by mohl… Více 7. Ohodnotil/a 5 z 5 hvězd.

  Prostorná chalupa, vše potřebné na místě, velice příjemný pobyt! 8. Ohodnotil/a 5 z 5 hvězd.

  Týdenní pobyt v roubence U Zvoničky nám utekl jako nic. Exteriér a interiér chalupy působí… Více